Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

enterFinanse.pl

przyjazne finanse 

Loans and Financial Services for You

 KREDYTY HIPOTECZNE

KREDYT MIESZKANIOWY

 • marża banku od 1,29%
 • do 35 lat
 • do 90% LTV (wartości nieruchomości)
 • do 80 roku życia

  Przykładowe raty kredytów:

  Kredyt na kwotę 200 000zł - rata 810zł na 360 miesięcy

                                           - rata 920zł na 300 miesięcy

  Kredyt na kwotę 400 000zł - rata 1620zł na 360 miesięcy

                                           - rata 1840zł na 240 miesięcy


    Powyżej przedstawiamy aktualnie dostępne oferty kredytu mieszkaniowego.    Przykłady powyższe są wyliczone na podstawie kredytów, które zostały pozyskane w Bankach za naszym pośrednictwem. Kwoty kredytów, które Państwa interesują mogą być oczywiście inne. Dla kredytów zabezpieczonych na nieruchomościach faktycznie kwotą graniczną jest wartość nieruchomości. Klient może uzyskać kredyt aż do 90% wartości swojej nieruchomości. Jeżeli będziecie Państwo mięli problem z brakującym wkładem własnym, jesteśmy w stanie przedstawić ofertę preferencyjnego kredytu na brakujący wkład własny.

 

                              PROGRAM "MIESZKANIE DLA MŁODYCH"

 

    Warto zauważyć, że od niedawna zmienił się program rządowy "Mieszkanie dla Młodych". W nowej odsłonie z dotacji mogą skorzystać osoby, które pragną zakupić swoje wymarzone mieszkanie lub dom na rynku wtórnym. Jest to o tyle istotne, że mieszkania takie lub domy są znacznie tańsze od kupowanych od deweloperów. Drugą istotną zmianą jest preferowanie rodzin z dziećmi przy uzyskiwaniu dotacji.

Zachęcamy Państwa do kontaktu.

Jesteśmy w stanie wybrać najkorzystniejszą ofertę kredytu "Mieszkanie dla Młodych".

Nie zawsze bank, w którym posiadacie Państwo rachunek posiada najlepszą ofertę.

Z nami dowiecie się który Bank udzieli najtańszego kredytu. Nie pobieramy za to dodatkowych opłat. Wasza oferta będzie dokładnie taka sama jak w przypadku, gdybyście udali się do Banku samodzielnie.Kredyt hipoteczny charakteryzuje się zwłaszcza:

 • bardzo niskim oprocentowaniem,
 • długim okresem kredytowania,
 • możliwością kredytowania do 90% LTV. To znaczy, że nasz kredyt może być udzielony do 90% wartości rynkowej nieruchomości. Jeżeli klient nie posiada wymaganego wkładu własnego, możemy przedstawić ofertę kredytu preferencyjnego na brakujący wkład własny.
 • dostępnością dla Klientów starszych - mogą go uzyskać Klienci do ukończenia 80 roku życia,
 • dostępnością dla Klientów młodych - już od 18 roku życia,
 • dostępnością dla Klientów bez historii kredytowej. Nie ma najmniejszego znaczenia czy Klient posiada historię kredytową.

Warto wymienić kilka dodatkowych atutów kredytu hipotecznego.

Przede wszystkim Bank bierze pod uwagę tylko ostatnie 6 miesięcy historii kredytowej Klientów. Może się zdarzyć, że we wcześniejszej historii kredytowej Klienci mieli potknięcia typu: przeterminowania powyżej 30 dni, opóźnienia w spłacie i tym podobne. Nie powinno mieć to większego wpływu na pozytywną decyzję o przyznaniu dla Państwa kredytu hipotecznego.

Warto dodać, że również historia ostatnich 6 miesięcy nie musi być idealna. Mogą występować niewielkie potknięcia. Może zdarzyć się przeterminowanie powyżej 30 dni, lub opóźnienia w spłacie rat kredytów.